Personeel

Marije Dirksen: coördinator 
Luug Smit: ambulant en sport-buurt jongerenwerker
Allard Lammerts van Bueren: ambulant en sport-buurt jongerenwerker
Anton Schrammeijer: accommodatiegebonden jongerenwerker ('t Blok)
Kim Terbrack: pr/JIP jongerenwerker
Brian van Aagten: organisator BRAinS
Lucie Polman: administratie en gastvrouw BRAinS
Debbie van den Bos: tienerwerker

Al het personeel is gesalarieerd volgens cao Welzijn.

Marije Dirksen
marije@jeugdwerkzuidplas.nl
0180-315381

Luug Smit
luug@jeugdwerkzuidplas.nl
0180-315381
06-34936769

 

Allard lammerts van Bueren
allard@jeugdwerkzuidplas.nl
06-48102366
0180-315381

Anton Schrammeijer
anton@jeugdwerkzuidplas.nl
06-57573563
0180-315381

Kim Terbrack
kim@jeugdwerkzuidplas.nl
06-21185387
0180-315381

Brian van Aagten
brian@jeugdwerkzuidplas.nl
06-81477449
0180-315381

Lucie Polman
lucie@jeugdwerkzuidplas.nl
0180-315381
06-81622403

Debbie van den Bos
debie@jeugdwerkzuidplas.nl 
0180-315381